برگزاری سی و نهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین المللی علوم زمین


به نقل از : روابط عمومی
تاریخ انتشار : 1400/03/30
تعداد بازدید : 192
فایل پیوست ندارد

برگزاری سی و نهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین المللی علوم زمین

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، پژوهشکده علوم زمین این سازمان سی و نهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین‌المللی علوم‌زمین را ۴  تا ۶ اسفند به صورت غیرحضوری و از طریق ویدئوکنفرانس برگزار خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، مهلت ارسال مقالات ۳۰ دی ماه و اعلام نتایج داوری ۱۵ بهمن خواهد بود و محورهای کنفرانس زمین‌شناسی بنیادین، زمین‌شناسی کاربردی و توسعه پایدار، اکتشاف و علوم‌زمین و جامعه عنوان شده است.

شایان ذکر است، دبیرخانه سی و نهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین‌المللی علوم‌زمین، دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور را به عنوان دبیرکل کنگره، دکتر راضیه لک رئیس پژوهشکده علوم‌زمین را به عنوان رئیس کنگره، دکتر منوچهر قرشی دبیر علمی، دکتر الهام معینی دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و دکتر مرضیه استرابی را به عنوان دبیر کمیته بین‌الملل و دبیر کمیته کارگاه‌های آموزشی معرفی کرده است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس دبیرخانه واقع در تهران خیابان آیت شمالی خیابان فرجام پلاک ۹۵۰ مراجعه و یا تلفکس ۷۷۴۹۰۹۵۳-۰۲۱تماس حاصل نمایند. همچنین  ایمیل info@geocnf ir و وب‌سایت www.GEOconf.ir جهت ارتباط غیرحضوری در اختیارعلاقه‌مندان قرار گرفته است.

 

با توجه به محدودیت های بیماری کرونا، این دوره از کنگره صرفا به صورت غیرحضوری ( از طریق ویدیو کنفرانس ) برگزار می گردد.
شایان ذکر است تمامی گواهی نامه ها و سایر مدارک شرکت کنندگان، به آدرس پستی ایشان از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد.